SYSTEMY ERP

Programy do obsługi małych firm, system ERP dla firm, program do prowadzenia firmy, program do fakturowania i magazynu, darmowe oprogramowanie dla firm.Jaki wybrać program do obsługi firmy?

Na początku prowadzenia działalności staliśmy przed wyborem programu do obsługi firmy, więc postawiliśmy sobie jako cel wybór najlepszych i rozsądnych cenowo programów do obsługi mikro oraz małych i średnich firm. Obsługujemy cały proces wdrożenia systemu, rozpoczynając od bezpłatnego doradztwa w zakresie wyboru oprogramowania, przez sprzedaż sprzętu i licencji programu, do kompletnego uruchomienia systemu i szkoleń dla użytkowników.

System ERP dla małych i średnich firm

Nowoczesne oprogramowanie firmy Comarch, dedykowane jest zarówno dla dużych przedsiębiorstw produkcyjnych oraz małych i średnich firm handlowych, usługowych, sklepów, magazynów, biur rachunkowych, a także mikrofirm i działalności jednoosobowych, które chcą posiadać oprogramowanie skalowalne i na bieżąco aktualizowane zgodnie z przepisami polskiego prawa. Prosimy o kontakt z nami, aby dowiedzieć się więcej o programach do obsługi firm w modelu usługowym lub chmurowym oraz w celu pobrania 60-dniowej wersji testowej (demo) programu Comarch ERP Optima do zainstalowania na własnym komputerze lub przetestowania w wersji online. Zapewniamy bezpłatną pomoc techniczną podczas testów Comarch ERP Optima oraz przedstawimy koszty wdrożenia i utrzymania programu.

Program do obsługi firmy w chmurze

Comarch ERP XT to prosty program do obsługi firm z dużymi możliwościami funkcjonalnymi, który działa na komputerach, tabletach i smartfonach. Baza danych programu ERP XT jest utrzymywana w chmurze Comarch za niewielką opłatę miesięczną. System ERP XT jest przeznaczony dla małych firm i mikrofirm, ale potrafi obsługiwać online sprzedaż, fakturowanie, magazyn, księgowość KPiR lub księgę handlową oraz sklep internetowy, paragony i kasy POS.
Przetestuj Comarch ERP XT do momentu wystawienia 10 dokumentów handlowych lub księgowych.

Program do fakturowania i magazynu online

Dla małych firm, obsługiwanych przez biuro rachunkowe, potrzebujących tylko programu do wystawiania faktur i prowadzenia magazynu, polecamy program naszego partnera jakim jest Fakturownia dostępny całkowicie on-line (przez przeglądarkę internetową). Dla firm wystawiająych do trzech faktur miesięcznie, program jest całkowicie bezpłatny, wystarczy zarejestrować się przez kliknięcie przycisku poniżej i wybranie opcji "testuj za darmo".

Polecam Fakturownia.pl - prosty program do fakturowania online

Tani program do faktur i magazynu dla małych firm

Dla firm prowadzących Księgę Przychodów i Rozchodów KPiR, bardzo dobrym rozwiązaniem jest bardzo tani, bo kosztujący rocznie 89zł brutto, program:
Mała Księgowość RP - tani program do prowadzenia firm z magazynem

Bezpłatne programy dla firm

W ciągu swojej wieloletniej działalności informatycznej poznaliśmy wiele tanich lub darmowych rozwiązań do informatyzacji małych firm takich jak: programy antywirusowe, programy do wykonywania kopii zapasowych danych, programy do inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, pomocy zdalnej dla użytkowników, szyfrowany dostęp do sieci firmy, zbierania logów oraz programy do kontroli pracy użytkowników komputerów itp.

powrót na góry strony

RONAG IT - usługi informatyczne
Warszawa Wola / Bemowo
lp.moc.ganor@oruib
tel. 22 299 45 07

Copyright © RONAG IT 2008 - 2021
*** 13 lat działalności na rynku IT ***
Kopiowanie treści serwisu zabronione
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone

Bezpieczeństwo informatyczne
Outsourcing IT - kompleksowa obsługa
Administracja serwerami i systemami ERP
Opieka informatyczna małych i średnich firm